Newsletter WordPress Abone Ol Eklentisi

Newsletter WordPress Abone Ol Eklentisi
A+
A-

Tür: Eposta pazarlama
Öne çıkan özelliği: Adil ücretlendirilmiş planlar (güçlü ücretsiz plan)

Adın da anlayacağınız gibi bu WordPress abone ol eklentisi bir bülten kampanyası için her şeyi sunar. Sürükle-bırak arayüzüyle içerik yaratabilir, sınırsız sayıda bülten yollayabilir ve sonuçları kolaylıkla takip edebilirsiniz.

Ayrıca yeni içerik hakkında otomatik bildirimler de yollayabilirsiniz. Ancak RSS Feed’inizle çakışmamasına dikkat etmeniz gerekir.

Bu abone olma eklentisi premium özelliklere ihtiyaç duymadığınız sürece ücretsizdir. Bu özellikler ise: 1-yıllık destek, çoklu site entegrasyonu ve 18’den fazla profesyonel uzantılar.

Bu eklentinin bir eposta pazarlama hizmeti olduğunu unutmayın. Bu, bir eylem çağrısı formu yaratmak için ekstra bir eklenti yüklemeniz gerektiği anlamına geliyor. Ayrıca bu eklenti varsayılan olarak Contact Form 7 ile entegredir. Ancak eğer isterseniz başka form platformlarına da rahatlıkla geçebilirsiniz.

Bu eklenti sürekli gelişmekte ve yeni özellikler eklenmektedir. Bunlar olurken abonelik formunuzu yaratın, bunu bir bileşen olarak yerleştirin ve rakamların artışını izleyin.

İndirmek İçin Tıklayın

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.