En yüksek emekli promosyonu hangi bankada

En yüksek emekli promosyonu hangi bankada
A+
A-

Son güncellemelerle birlikte bankalar, emeklilere sağladıkları promosyon ödemelerini 20 bin TL’ye kadar çıkardı. Bu artışla birlikte özellikle özel bankalar, emekli maaşlarını kendi bünyelerine çekmek isteyenleri cezbetmek adına çeşitli fırsatlar sunuyor.

Konuyla ilgili merak edilenleri Yeminli Mali Müşavir Ahmet Kurtuluş anlattı. Kurtuluş konuşmasında şu ifadeleri kullandı:

“Sayın Cumhurbaşkanının açıklamaları ile bir promosyon yarışının başlayacağını öngörüyorduk. Açıklamalar promosyon yarışı için adeta start verdi. Promosyon yarışı içerisinde özel bankaların da yer alacağı ve kamu bankalarından daha yüksek promosyon verileceği bekleniyordu.Kamu bankalarının açıkladığı rakama göre en düşük emekli maaşına ödenen promosyon 3 bin TL’den 8 bin TL seviyesine yükseltilmişti. Özel bankaların en düşük emekli maaşı için ödeyeceği promosyon tutarının 12 bin TL seviyesine çıkacağı kanaatindeyim. En yüksek promosyon ödemesi ise 18 bin TL’ye yükseldi.”

Denizbank: Emekli maaşını DenizBank’tan 3 yıl süre ile alma taahhüdü veren emeklilere 12.000 TL’ye varan nakit emekli promosyon fırsatı sunuyor.

İş Bankası: Emekli maaşını İş Bankası’ndan alanlara 12.000 TL’ye varan nakit emekli promosyon kazandırıyor.

Vakıfbank: Emekli maaşını Vakıfbank’tan alan emeklilere 12.000 TL’ye varan nakit emekli promosyon ödemesi yapılıyor.

Yapı Kredi: Tüm emeklilere 18.000 TL’ye kadar varan nakit emekli promosyon imkanı sunuyor.

Fibabanka: Emekli maaşını Fibabanka’dan alanlara 12.000 TL’ye varan nakit emekli promosyon ödemesi yapıyor.

Türkiye Finans: Emekli maaşlarını Türkiye Finans’tan alan emeklilere 14.500 TL’ye varan nakit emekli promosyon ve ödül fırsatı sunuluyor.

QNB Finansbank: Emekli maaşını QNB Finansbank’tan alanlara 16.200 TL’ye varan nakit promosyon ve ek avantajlar sağlanıyor.

Akbank: Emekli maaşını Akbank’tan alanlara 17.500 TL’ye varan nakit promosyon ve ek chip-para imkanı sunuluyor.

Ziraat Bankası: Emekli maaşlarını Ziraat Bankası’ndan alan vatandaşlar 12.000 TL’ye varan emekli promosyon ödemesi alabiliyor.

Garanti BBVA: Emekli maaşını Garanti BBVA’dan alanlara 15.000 TL’ye varan nakit emekli promosyon fırsatı sunuluyor.

ING: Emekli maaşını ING Bank’tan alanlara 18.000 TL’ye varan nakit emekli promosyonu veriliyor.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.