Flatcast Sid Gönderme Siteleri

Flatcast Sid Gönderme Siteleri
A+
A-

Bugün flatcast radyoları olan ve radyolarına dinleyici çekmek isteyen ve büyütmek isteyen radyo sahiplerini ilgilendiren bir konuyu işleyeceğiz.

Flatcast radyonuz var ve radyonuza dinleyici çekmek istiyorsanız, aşagıdaki adreslerden sid göndererek radyonuza dinleyici çekebilirsiniz.

1-Allaturka Türkiye’de en büyük flatcast dinleyicisi olan bir site. Fakat radyonuzu onaylama şartları biraz katı durumda. Günlük 18 saat açık olması ve aktif 6 dinleyici olması şartını koşul olarak koymuşlar. Yani patronlarbüyüdükçe personel beğenmeme durumu gibi. Bundan 3 yıl öncesinde hemen kabul edip radyonuzu ekliyorlar ve rahatlıkla sid gönderebiliyordunuz.

2-RadyoRulet Türkiye’de ikinci flatcast rulet sitesi olarak öne çıkıyor. Kolaylıkla sid gönderebilir ve radyonuza dinleyici çekebilirsiniz. Fakat radyonuzun daha aktif olabilmesi için radyonuzu kayıt ettirmeniz daha mantıklı görünüyor. Ama yöneticiye ulaşmak biraz zor ve zaman alıyor. Radyonuzu onaylatmak için buradaki adımları takip edip uygulayıp beklemeniz gerekmektedir.

3- Sid.Hostwin sitesi var fakat fazla aktif bir site olduğunu düşünmüyorum.

4- FlatcastFr Sitesi üyelik kabul etmiyor ve yeni radyoların sid numaralarını kabul etmiyor. Yani bu siteyi yeni radyolar kullanamıyor. Eski radyolar ne durumdadır bilmiyorum. Sayacına bakıldığına göre aktif olarak kullanılmıyor.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.