WordPress En İyi 5 Eklenti

WordPress En İyi 5 Eklenti
A+
A-

WooCommerce – E-Ticaret için en çok satan eklenti

Kısa süre önce Woo olarak yeniden markalaşan WooCommerce, WordPress’te sadece e-ticaret alanında en çok satan çözüm değil. Hizmet satışından otel rezervasyonlarına kadar güvenli ödeme ağ geçitlerini entegre etmesi gereken çok daha fazla web sitesine hizmet veren tartışmasız en sağlam ve özelleştirilebilir yazılımdır.

2024’teki en iyi WordPress eklentisi adaylığımız bu güç merkezi olmadan tamamlanamazdı, bu nedenle temel veya gelişmiş ödeme seçeneklerine ihtiyacınız varsa, Woo seçimi en doğru seçim diyebiliriz. Ücretsiz bir sürümü bile var.

Daha fazla detay

WP Rocket – Web sitesinizi hızlandırmak için 1 Numara

WP Rocket, web sitenizi performans açısından optimize etmenize yardımcı olan köklü bir WordPress eklentisidir çünkü başka hiçbir eklentide olmadığı kadar önbellekleme ile ilgilenir.

Önbellekleme, web sitenizin veri istemek için fazladan birkaç adımı ‘atlamasına’ yardımcı olan ve web sitenizin ziyaretçilerine çok daha hızlı içerik sunan güçlü bir şeydir. WP Rocket, tam donanımlı WordPress önbellekleme eklentilerinden biri olarak, popüler barındırma sağlayıcılarıyla entegrasyon ve mobil cihazlar için destek dahil olmak üzere çok sayıda özellik sayesinde bugünün seçiminde olmayı hak ediyor.

Daha fazla detay

Rank Math SEO – Yoast’ın fantastik alternatifi

WordPress’te yeni değilseniz, Yoast gibi SEO eklentilerini mutlaka denemişsinizdir. Ancak farklı yaklaşımlar denemek, sitenizi arama motorları için optimize etmenin yeni açılarını keşfetmek istiyorsanız, yazma ve anahtar kelime optimizasyon verimliliğinizi artırmak için iyi bir araç olan Rank Math SEO’yu deneyin. 2024’te denemek isteyeceğiniz harika özellikleri arasında önceden entegre edilmiş yapay zeka asistanı, Google arama konsolu entegrasyonu ve ayrıntılı SEO testleri yer alıyor.

Daha fazla detay

Jetpack – Güvenlik ve yedeklemede uzman – Hepsi bi arada

WordPress’e yeni başlıyorsanız, ‘güçlendirici’, ‘yardımcı’ ve diğer ‘optimize edici’ türden eklentilerden gerçekten bunalmış hissedebilirsiniz. Acı gerçek şu ki, web sitenizin düzgün çalışması için bunlara gerçekten ihtiyacı var! Ancak seçim yapamadığınızda, 2024 için en iyi WordPress eklentilerinden biri olan Jetpack’i kullanmaya başlayın. Zaman içinde test edilmiş, çok amaçlı (yedekleme, güvenlik, hız) ve gerçek WordPress meraklıları tarafından yaratılmış bir eklentidir.

Daha fazla detay

AMP – Mobil cihaz kullanıcılarına daha hızlı içerik sunma

AMP, mobil öncelikli web için bir girişim olarak başladı ve 2024 yılında da geçerliliğini kaybetmeyecek. AMP gibi eklentileri kullanarak arama motorları için AMP için geçerli bir makyaj oluşturabilir, böylece web sitenizdeki hızı artırabilir ve mobil cihazlarda içerik erişimini basitleştirebilirsiniz. Eklenti bu süreci keyifli bir yolculuk haline getiriyor.

Daha fazla detay

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.